Головна » Архів новин

До дня виведення військ з Афганістану в школі проведено таку роботу:

1.Проведено урочисту лінійку присвячену 28 річниці виводу військ з Афганістану.

2. Вчителем історії Кондратюк О. В. проведено екскурсію в шкільний музей. Зокрема до куточка «Обпалена юність», присвяченого воїнам – інтернаціоналістам.

3. В шкільній бібліотеці бібліотекарем Мамчурою В. В. створено виставку – літератури, присвячену вище вказаній тематиці.

4.Учнями 8-9, вчителем історії та педагогом – організатором, здійснено покладання живих квітів до могили односельчанина, воїна – інтернаціоналіста Анатолія Савчука.

... Читати далі »

Переглядів: 419 | Додав: ivah | Дата: 17.02.2017 | Коментарі (0)

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти забути про будні, постійні проблеми і перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому 28 листопада у Івахновецькій ЗОШ проводився конкурс краси і грації «Міс школи», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу . Титул «Міс школи-2016» у нелегкій боротьбі здобула Збуровська Роксолана.

Переглядів: 368 | Додав: ivah | Дата: 29.11.2016 | Коментарі (0)

Вчителі та учні школи взяли активну учсть у спільно організованій з працівниками СБК та сільською бібліотекою акції вшанування пам'яті жертв голодомору.

Вчителем історії Мельник В.М. ознайомила присутніх із історичними подіями минулих років. У знак вшанування пам'яті школярами запалено лампадки біля пам'ятного знака.

Переглядів: 360 | Додав: ivah | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

В період з 14 по 18 листопада в школі проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

За цей період у кожному класі проведено виховні зоходи та години спілкування.

Переглядів: 356 | Додав: ivah | Дата: 25.11.2016 | Коментарі (0)

До Міжнародного дня толерантності у нашій школі психолог Стукан Іванна Іванівна провела заняття з елементами тренінгу «Планета толерантності». Учні ознайомилися з поняттям «толерантність», рисами толерантності, сформували правильне уявлення щодо толерантної поведінки, а також мали змогу переглянути відеоролики про толерантність та пройти цікаві тести.

Переглядів: 331 | Додав: ivah | Дата: 22.11.2016 | Коментарі (0)

Педколектив Івахновецької ЗОШ привітав з днем сільського господарства Присяжного Володимира Броніславовича і Скринчука Олега Леонідовича, Степчука Анатолія Івановича

Переглядів: 363 | Додав: ivah | Дата: 22.11.2016 | Коментарі (0)

Осінь захоплює, осінь вражає

Дивом красою і барвами квіт

То вона щедро тепло посилає

То умивається дощиком цвіт.

У Івахновецькій ЗОШ І-ІІ ступенів  відбулося свято осені «Щедра осінь завітала у наш край». В цьому святі активну участь взяли учні початкових класів. Розказували вірші, співали пісні, танцювали,ставили сценки про осінь. У кінці свята посмакували вінегретом, який самі зробили.

Переглядів: 280 | Додав: ivah | Дата: 11.11.2016 | Коментарі (0)

9 листопада - День української писемності та мови

Написання диктанту учнями 9 класу

Переглядів: 347 | Додав: ivah | Дата: 09.11.2016 | Коментарі (0)