Головна » 2014 » Грудень » 05

27 листопада відбулася зустріч з представниками правоохоронних органів Морозом І.В., Кузьміним О.В., Тиранко С.В., які ознайомили учнів із найпоширенішими видами шахрайства, кримінальною відповідальністю неповнолітніх та їх батьків.

Переглядів: 399 | Додав: ivah | Дата: 05.12.2014 | Коментарі (0)

22 листопада 2014 р учні Івахновецької школи вшанували пам'ять жертвам Голодомору.

У кожному класі, на вікнах, школярі засвітили лампадки.

Учні 5-9 класів переглянули відеофільм "Спогади".

Переглядів: 362 | Додав: ivah | Дата: 05.12.2014 | Коментарі (0)

В Івахновецькій ЗОШ І - ІІ ступенів в період з 10 по 15 листопада проведено Тиждень знань з безпеки життєдіяльності.

Проведено таку роботу:

1. Проведено позаплановий інструктаж з техніки безпеки під час переходу автошляхів.

2. Класними керівниками та класоводами проведено бесіди про правильну експлуатацію побутових, газових та електричних приладів.

3. Проведено бесіди про правила зимового відпочинку поблизу водоймищ.

4. Проведено екскурсію учнів на місцевий ФАП.

5. Проведено практичні відпрацювання по наданню першої медичної допомоги при нещасних випадках.

Переглядів: 361 | Додав: ivah | Дата: 05.12.2014 | Коментарі (0)